vandaag eindigt een vakantie, net zo plotseling als ie ontstond.
omdat ik een stuwmeer aan vakantiedagen op mn conto had staan waarvan er slechts 5 meemogen naar 2010, moest ik gaan inplannen. weekje tussen kerst en oud/nieuw was al verplicht, maar toch resteerden er nog 12 1/2 dag om aan eigen vrije tijd te besteden.
afgelopen week kwam dus plots, maar we hebben er een heerlijk ontspannen weekje van gemaakt: we checkten het beeld-en-geluid instituut, we checkten de idfa (negative, veel te duur om aan een dosis filmminuten te komen), we bekeken twee biosfilms en lasten één dvd-avondje in. bovendien trokken we een anderhalf dagje naar egmond aan zee voor de combi van strandwandelen en sauna-arrangement in een puik hotel.
Voeg daar nog aan toe dat ik een waanzinnige achterstand aan administratie heb weg- en bijgewerkt en u snapt dat ik errug relaxed ben.
morgen zomaar s van de wekker wakker worden, ik ben er wel weer aan toe!
2 opmerkingen:
en en en en de trein, was dat ook weer leuk?
jazeker. ondanks dat we geen kwartet meer zijn maar een komisch trio is het nog steeds een fijn stukje cabaret, smorgens!
Een reactie posten